{{amount_with_comma_separator}} Kč
Doprava zdarma při objednávce nad 1000Kč

Cart

Close

Objevte mimořádně účinnou a vědou podloženou péči o pleť

Naše trvale udržitelné formulace založené na datech jsou klinicky ověřené a přinášejí měřitelné, průlomové výsledky.

PreservX®

Náš patentovaný systém PreservX® nejen konzervuje přípravky na bázi vody a podporuje mikrobiom, ale také zlepšuje hydrataci pleti a funkci kožní bariéry. Systém PreservX® je v zájmu snižování uhlíkové stopy založený na biotechnologicky vyráběných fermentátech a organických kyselinách namísto fosilních paliv:
Lactobacillus Ferment
Kokosový olej / fermentát
Propanediol
Jedlé organické kyseliny

BiaComplex®

Náš patentovaný BiaComplex® je nabitý silou bioaktivních látek v kombinaci s doplňkovými oleji a vodnými extrakty z rostlin pro klinicky prokázanou hydrataci a zjemnění pleti. Každá rostlina působí na hydrataci pleti specifickým a zároveň synergickým způsobem:
Měsíček lékařský
Smil italský
Kostival lékařský
Violka trojbarevná
Proskurník lékařský

AntüComplex®

Náš patentovaný AntüComplex® je nabitý silou bioaktivních látek ze tří patagonských rostlin známých pro svou schopnost zklidňovat podráždění a potlačovat zánět. Každá rostlina působí na zánět kůže specifickým a zároveň synergickým způsobem:
Matico
Maqui
Murtilla
Humectant
Doplňky

ShaantComplex™

Náš patentovaný ShaantComplex™ je nabitý bioaktivními látkami z ájurvédských suchozemských a mořských rostlin, které pomáhají regulovat mastnotu, odstraňovat odumřelou kůži, zmenšovat póry a zklidňovat zarudnutí. Každá rostlina působí na zánětlivý systém akné specifickým a zároveň synergickým způsobem:
Ghotu Kola
Pačuli
Zelené mikrořasy
Chaluha spirálovitá

We use our own and third-party cookies to improve your experience and our services, and to analyze the use of our website. If you continue browsing, we take that to mean that you accept their use. See info.

--->